Šperky z chirurgické oceli a polodrahokamůJewelry from osteofix and semi-precious stones

Všechny šperky jsou vyráběny ručně takže každý výrobek je originál stejně jako osoba, které je určen. K výrobě šperků používám osteofix (chirurgickou ocel), která má svoje přednosti v tom, že nerezaví, nešpiní, je velice pevná a hlavně protialergenní. K dozdobení šperků používám převážně krásy a dary přírody, tzn. minerály a polodrahokamy, které si osobně ráda vybírám zejména na výstavách,není ovšem problém použít jakékoliv jiné materiály.

sperky na web 4

Mezi šperky lze dodat celé sady, nebo jednotlivě náušnice, náhrdelníky, prstýnky, náramky či nově také ozdobné kroužky k rozlišení sklenic od vína.

sperky na web 5 sperky na sklenice

Další obrázky z kolekce šperků naleznete na webove galerii Picasa zde

All jewelry is handmade so each of this product is unique as the person to whom it is addressed. I make jewelry using osteofix (surgical wire), which has its advantages in that rust and  stain resistant and it is very solid and mostly allergy-free. For decorating jewelery  I use beauty and gifts of nature, ie. minerals and semi-precious stones, which I personally like to choose at  particular shows, however, is not a problem to use any other materials according to your wishes.

sperky na web 4

The jewelry can be supply like the whole set or individually earrings, necklaces, rings, bracelets or a new decorative rings for distinguishing of wine glasses.

sperky na web 5sperky na sklenice

 More pictures from the collection of jewelery, please visit Picasa gallery here

Vizitka

Volejte na telefoní číslo

You have Successfully Subscribed!